Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

CROSSFIT WOD (Ilgums 1h)

Pasaulē strauji popularitāti gūstošais, profesionālu speciālistu izveidots, mainīgs, funkcionāls treniņš, kura intensitāte tiek piemērota indivīda sagatavotības līmenim. Nodarbība notiek grupās sertificētu treneru vadībā. Treniņa pamatā ir svarcēlājas, izturības un vingrošanas elementu apgūšana un pilnveidošana. Lai pievienotos CrossFit WOD ir jāiziet INTRO 1 un INTRO 2 nodarbības. Apmeklējot CrossFit WOD nodarbības, jūs kļūsiet spēcīgāks, ātrāks, veiklāks, izturīgāks, kā arī būsiet gan emocionāli, gan fiziski sagatavots pašām negaidītākajām dzīves
situācijām.

WEIGHTLIFTING (Ilgums 1h)

Viens no Crossfit treniņu sarežģītākajiem un niansētajaiem elementiem – svarcelšana. Praktizējot svarcelšanu, tiek attīstītas tādas fiziskās īpašības kā jauda, ātrums un eksplozīvais spēks. Šīs ir īpaši organizētas nodarbības, kurās niansēti tiks strādāts pie Olimpiskās svarcelšanas pamatelementiem un vingrinājumiem.

OPEN GYM

Brīvā laika apmeklējums. Iespēja izmantot visu pieejamo zāles aprīkojumu savas treniņprogrammas izpildei.

 TEENS 11 – 14 gadi (Ilgums 1h)

Funkcionāls treniņš ar individuāli pielāgojamu mainīgu slodzi jauniešiem vecumā no 10-12 gadiem. Treniņu pamatā ir vispārējo fizisko īpašību apzināšana un izpratne par precīzu kustību apguvi. Vingrošanas, izturības un svarcelšanas pamatu apguve un stājas, iekšējās muskulatūras nostiprināšana. Treniņos papildus apgūsim veselīga uztura pamatus un emocionāli un fiziski nobriedīsim sarežģītajai jaunieša dzīvei.

 

TEENS 15 – 17 gadi (Ilgums 1h)

Funkcionāls treniņš ar individuāli pielāgojamu mainīgu slodzi jauniešiem vecumā no 12-17 gadiem ar pieredzi CrossFit Junior vai citā profesionālā sporta veidā. Treniņa pamatā ir  svarcelšanas, izturības un vingrošanas elementu apgūšana un pilnveidošana. Treniņos papildus papildināsim zināšanas par veselīga uztura pamatiem un emocionāli un fiziski nobriedīsim sarežģītajai jaunieša dzīvei.

 KIDS 3 – 5 gadi (40 min)

Jautras un daudzpusīgas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības pašiem mazākajiem. Mainīgi funkcionāli treniņi bērniem vecumā no 3-5 gadiem. Caur rotaļu un aktīvu kustēšanos apgūsim un attīstīsim bērna spējas orientēties telpā un grupā, apzināsim un veicināsim pareizu ķermeņa stāvokļa izmatošanu, ceļot, velkot vai grūžot dažādus priekšmetus, un caur rotaļāšanos gūsim pirmo ieskatu sportā kā neatņemamā ikdienas aktivitātē.

 

KIDS 6 – 10 (45 min)

Aizraujošs, mainīgs funkcionāls treniņš bērniem vecumā no 6-10 gadiem. Daudzveidīga, interesi un attīstību veicinoša treniņu programma, kura nostiprinās bērna stāju, iekšējo muskulatūru, veicinās izpratni par pareizu un tehniski precīzu citu funkcionālu vingrojumu izpildi. Sportot ir aizraujoši un forši!

TRX

Viena no jaunākajām un efetīvākajām treniņu sistēmām pasaulē, kura, izmantojot tikai indivīda ķermeņa svaru, attīsta lokanību, spēku un izturību, īpašu stabilitāti un stiprina dziļo muskulatūru. Treniņu laikā jūs uzlabosiet locītavu stabilitāti, lokanību un stāju, kā arī tiks stiprināts viss ķermenis, palīdzot izvairīties no ikdienas un citu sporta veidu traumām.

 

 

 

 

 

INDIVIDUAL TRAINING

Individuāli, personificēti treniņi profesionāla trenera uzraudzībā, ar īpaši indivīda vēlmēm, mērķiem un uzdevumiem sastādītu treniņa programmu.