Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Par Mums

CrossFit Jugla. Jaunākā, dinamiskākā un ambiciozākā oficiālā CrossFit zāle Latvijā. Treneru komandas – Reiņa, Edgara pieredze, zināšanas un darba spējas ir izveidojušas CrossFit Jugla vidi kurā augt, pilnveidoties un attīstīties ikvienam, kuram ir svarīga savu fitnesa un sporta mērķu sasniegšana pieredzējušu un zinošu treneru vadībā.


Kas ir Crossfit

Pieredzējušu un sertificētu treneru izveidota – mainīga funkcionālā treniņu programma, kuras intensitāte piemērojama jebkuram sportiskās un fiziskās sagatavotības līmenim. CrossFit programmas pamatmērķis ir uzlabot ik viena cilvēka – atlēta dzīves kvalitāti.

Mainīgs – katrs treniņš tiek programmēts atsķīrīgs balstoties uz 3 elementu (kardiotreniņš, olimpiskā svarcelšana, vingrošana) apvienošanu, kvalitatīvā un katram izpildāmā grupas nodarbībā. Jūs aizmirsīsiet vārdu rutīna un uz katru treniņu dosietes ar aizrautību un vēlmi uzzināt šīs dienas WOD (dienas uzdevums).

Funkcionāls – ikdienā sastopamas, veicamas un drošas kustības. Skriešana, lekšana, celšana, grūsana, līšana, stumšana un citas.  Gan izmantojot CrossFit zāles inventāru gan stradājot ar savu svaru cilvēks sevi spēj sagatavot ne tikai neparedzamām dzīves situācijām, vispārēji attīstot savu ķermeni, bet arī izmainīt izpratni par cilvēka funkcionālajām un mentālajām spējām.

Komūna – Crossfit Jugla ir izveidojusies spēcīgākā un saliedētākā komūna Latvijā, kas treniņu vidi ir padarījusi par par vietu, kur ne tikai progresēt fiziski un psiholoģiski, bet arī veidot draudzīgas un savstarpēji pozitīvas attiecības.

CrossFit ir dzīvesveids – kas apvieno gan sportistus – profesionāļus, gan iesācējus, gan bērnus un jauniešus – nešķirojot ne pēc vecuma ne dzimuma.

 


Crossfit Jugla Kids

Crossfit Kids ir vispārējās  fiziskās attīstības programma bērniem, kura ir droša, efektīva un galvenais ļoti aizraujoša. Ar šo treniņu programmu tiek uzlabota  ne tikai jūsu bērna vispārējā fiziskā sagatavotība, bet arī tiek dota iespēja bērnam pašam augt, izglītoties, attīstīties un veidoties, uzticoties sev un savām spējām. Caur mainīgu un ļoti daudzpusīgu treniņu un nodarbību sistēmu mēs jūsu bērnam pašam saprast, cik labi ir būt veselam, aktīvam un spēcīgam. Treniņos tiek attīstītas visas fiziskās īpašības – spēks, ātrums, izturība, lokanība un koordinācija.  Sertificētu un apmācītu treneru vadībā bērni  kļūs spēcīgāki, izturīgāki, drošāki, pašpārliecinātāki un veselāki.