Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

 

Ja Tev vai Tavam bērnam, mīļotajam, draugam, paziņam vai radiniekam tuvojas kāds nozīmīgi atzīmējams datums un vēlies to atzīmēt aktīvi un jautri plašā draugu lokā, CrossFit Jugla piedāvā savas mājīgās, gaišās telpas un savas zināšanas un pieredzi Tavas ballītes vai pasākuma noorganizēšanai!

Svinētāja vecumam nav nozīmes! Ballītes mazākajiem svinētājiem organizēsim atbilstoši jubilāra vēlmēm, izvēlētajai tēmai vai iemīļotajam varonim, bet vienmēr tās būs atraktīvas, sportiskas, jautras, smieklu un prieka pilnas. Telpas izdekorēsim un rūpēsimies par īpašu atmosfēru! Ballītes laikā bērni spēlēs spēles, ies rotaļās, skries stafetes, veiks jautrus un aizraujošus uzdevumus, izies šķēršļu joslas un, protams, dauzīsies, našķosies un priecāsies. Atsevišķi nodalītā zonā būs iespēja uzklāt uzkodu galdu, kur arī vecākiem pavadīt ballītes laiku. Protams, ja ir vēlme varam iesaistīt arī vecākus sportiskajās aktivitātēs.

Arī pieaugušos aicinām svinēt jubilejas, vecpuišu vai vecmeitu ballītes, kolektīva saliedēšanas vai citus kooperatīvos pasākumus sportiski un aktīvi, aizvadot pasākumu profesionālu treneru vadībā. Treniņa laikā būs iespēja gan uzzināt, kas ir CrossFit, uzspēlēt spēles, pamēroties spēkiem stafetēs, gan vienkārši jautri un, galvenais, savādāk nekā ierasts atzīmēt svarīgo notikumu.

Katru ballīti rīkosim atbilstoši jubilāra vēlmēm un interesēm, kādēļ, lūdzams, zvanīt un rezervēt vēlamo datumu laicīgi, kā arī iepriekš atbraukt apskatīties telpas un iepazīties ar ballītes vadītājiem – treneriem. Uz jautājumiem atbildēs un detalizētāku informāciju sniegs trenere Dace pa telefonu -29989690. Uz tikšanos ballītēs!

 

 

Publicēts: 11.01.2018
Komentāru skaits: 0